Proč právě biorezonance?

stop

Ptáte se, proč byste si měli vybrat právě biorezonanci jako prostředníka, který Vás zbaví cigaret? Zde je několik důvodů:

Jde o razantní a rychlou metodu.

Pokud nejste zastánci zdlouhavého a pomalého odvykání s postupným snižováním počtu cigaret, je BICOM terapie určena právě pro Vás. Jste-li skutečně odhodláni se svým zlozvykem skoncovat, bude Vám stačit jediné sezení a doslova ze dne na den (či spíše z hodiny na hodinu) se z Vás může stát nekuřák.

Žádné náhražky, léky ani chemikálie.

Při biorezonanční antinikotinové terapii nemusíte užívat žádné náhražky nikotinu, ani léky, které mívají spoustu nežádoucích účinků. Biorezonance působí přímo a maximálně šetrně.

Terapie šitá na míru.

Myslíte si, že kouříte již příliš dlouho, nebo příliš mnoho cigaret na to, aby na Vás tato metoda fungovala? Vězte tedy, že přístroj BICOM vnímá nejen kvalitu signálu z Vašeho těla a cigarety, ale i jeho kvantitu. Podle toho pak vyvine obrácený signál v intenzitě, kterou potřebujete. Znamená to, že čím je závislost silnější, tím je i terapie účinnější. Proto se také nedoporučuje před samotným sezením kouření jakkoliv omezovat.

Ušetříte!

Zdá se Vám, že cena za biorezonanční odvykací kúru je příliš vysoká? Zkuste si tedy spočítat, kolik utratíte za cigarety. Naprosté většině kuřáků se jejich peníze vrátí nejpozději do jednoho měsíce. Vzhledem k tomu, že poskytujeme určitou záruku formou poukazu na druhé ošetření do 30 dnů zdarma, je téměř jisté, že na tom neproděláte. Navíc tím investujete do svého zdraví a taková investice se vždy vyplatí! penize

Tak co, zkusíte to?

kos