PŘÍPADY Z PRAXE

Zde nabízím několik příkladů, kdy se podařilo dosáhnout výrazného zlepšení nebo dokonce vyléčení.

Vyrážka

Žena (50 let) přišla s nepříjemnou svědivou vyrážkou po velké části trupu. Byla na vyšetření u dermatologa a alergologa, byl jí odebrán i vzorek kůže, ale původ vyrážky nebyl zjištěn. Na prvním sezení jsme po celkové diagnostice provedli odblokování a psychoterapii a aktivovali jsme detoxikační orgány. Po týdnu byla vyrážka pryč. Na ostatních sezeních probíhalo doléčení, pacientka se cítila celkově mnohem lépe.

U jiné slečny (23 let) se objevil suchý svědivý ekzém. Zjistila jsem nesnášenlivost na méko a pšenici. Provedla jsem detoxikaci a sanaci střeva a poté následovalo odstraňování reaktivity na již zmíněné potraviny. Během procedury dodržovala klientka dietu, při které se vyhýbala mléku a mléčným výrobkům. Ekzém zmizel a nevrátil se ani po obnovení původního jídelníčku.

Velmi úspěšně se daří léčit ekzémy způsobené zejména různými formami nesnášenlivosti běžných potravin (nejčastěji kravské mléko a pšenice). Obzvláště účinná byla léčba chlapce (4 roky), který měl svědivou vyrážku téměř po celém těle. Ekzém se již po dvou týdnech zredukoval na malá ložiska na končetinách a do měsíce zmizel úplně. Všeobecně lze říci, že malé děti reagují na biorezonanční metodu rychleji než dospělí.

Alergie

Žena (78 let) měla alergické reakce (zvracení, průjem, kašel) na velké množství substancí. Reagovala nesnášenlivě na většinu potravin (veškeré běžné druhy obilovin, mléko, vejce i mnoho druhů ovoce a zeleniny), různé druhy kosmetiky a čistících prostředků, dokonce i na kovy a zubní materiál. Byla provedena náročná protialergická terapie, kdy klientka po dobu tří týdnů měla přísnou dietu. Poté proběhlo doléčení trávicího traktu – regenerace střeva, odplísnění, podpora jater, slinivky a žlučníku a obnova střevní mikroflóry. Nyní pacientka postupně zařadila do svého jídelníčku opět všechny potraviny, už bez problémů konzumuje ovoce a zeleninu, mléčné výrobky a různé druhy obilovin a je zatím bez obtíží. Zlepšili jsme také pohyblivost, bolest zad a nohou ustoupila a klientka se nyní aktivně věnuje všem svým zálibám.

Parazitózy

Žena (58 let) přišla s nedoléčenou chlamydiózou, která neustoupila ani po vybrání třech druhů antibiotik. Navíc trpěla bolestmi zad a svalů na končetinách, těžce se jí dýchalo a obzvlášť ji omezovalo nadměrné pocení a návaly horka. Při vyšetření byla zjištěna kromě jiného chlamýdie a parazitární zátěž. Provedla jsem odblokování, detoxikaci a eliminaci parazitů a bakterií. Již po dvou sezeních bolesti bederní páteře ustoupily, zlepšila se pohyblivost ruky pacientce se lépe dýchalo a k její velké radosti se i míra pocení výrazně snížila. Navíc se jí začalo i mnohem lépe spát.

Další dáma přišla s parazitózou diagnostikovanou jinou metodou alternativní medicíny. U mě se nález potvrdil, parazity jsme odstranili za současné podpory vylučovacích orgánů a detoxikace.

Žena (37 let) měla potíže s nehezkými hnisavými útvary na obličeji. Léky, bylinky ani kosmetika nezabíraly, boule měly místy až fialovou barvu a tendenci k jizvení. Vyšetření ukázalo na parazity v kůži. Po intenzivní terapii se boule konečně začaly zmenšovat a hojit.

Žena (34 let) bojovala se zvláštní formou migrén, při kterých měla poruchy vidění kombinované s depresivními stavy. Vyšetření potvrdilo parazita v oblasti mozku. Zahájili jsme biorezonanční léčbu kombinovanou s bylinnými tinkturami a po několika sezeních „migrenózní“ stavy odezněly.

Žena (59 let) přišla s velkými bolestmi břicha. Měla podezření na parazity, proto absolvovala poměrně drastickou odčervovací kúru. U mě se parazitóza nepotvrdila, proto jsem se přednostně věnovala psychické stabilizaci a celkové regeneraci střevní sliznice. Po prvním sezení se bolest výrazně zmírnila a po dalším odezněla. Po obnovení rovnováhy vnitřního prostředí a po osazení střev správnou mikroflórou stačil už jen mírný zásah a klientka se tímto zbavila i nepříjemných svědivých vaginálních zánětů, které měly původ v kvasinkových infekcích.

Hormonální poruchy

Slečna (23 let) byla nespokojená se stavem své pleti (akné a vyrážky) a také si stěžovala na dramatický průběh menstruací (bolesti, křeče, silné krvácení). Po důkladném čištění celého organismu a terapii hormonálního systému se pokožka krásně vyčistila a upravily se i menstruační cykly, takže dotyčná již nemusí užívat léky proti bolesti a krvácení se rovněž zmírnilo.

Několika pacientkám biorezonance výrazně pomohla zmírnit či dokonce eliminovat nepříjemné příznaky klimakteria (nadměrné pocení, návaly horka, nespavost, menstruační potíže).

Psychika

Mám pozitivní ohlasy rovněž od klientů, kteří jsou z různých důvodů nuceni užívat dlouhodobě psychofarmaka. Léčba Bachovými květovými esencemi nebo aplikace neurologických a detoxikačních programů dokáže eliminovat negativní vedlejší účinky antidepresiv, nebo je možné se jich touto cestou postupně i zbavit.

Bolesti kloubů a pohybového aparátu

Zde má biorezonance rovněž široké pole působnosti. Často řeším revmatoidní artritidy, artrózu, blokády páteře, ale také hojení ran a kostí po operacích či úrazech.