Čip proti parazitům

 

čip

Biorezonanční čip lze použít i jako náhradu za chemické přípravky proti vnějším parazitům. Do čipu se nahraje program proti klíšťatům a/nebo blechám a ten se pak nalepí pejskovi na vnitřní stranu obojku. Obojek nesmí být kovový. Lze použít i u koček. Čip funguje po dobu 1 měsíce, nástup účinku je zhruba 1 den. Pokud chceme, aby čip fungoval spolehlivě, měl by ho pes mít na obojku neustále, obojek se nesmí sundávat. Obojek by měl přiléhat, ale neškrtit. Jestliže pejskovi obojky střídáme nebo sundáváme, lze pořídit jeden malý obojek pouze na čip.

Další možnost použití je dát čip do misky s vodou, kterou pes pije. Miska nemá být kovová a pes nesmí pít jinou vodu, než z této misky. Takže i na procházky je potřeba pejskovi brát s sebou vodu z misky.

K nahrání antiparazitárního čipu není potřebné posílat suchou kapku krve, ani jiné informace o zvířeti. Čip lze poslat poštou.

Pokud potřebujete více informací, nebo máte o takový čip zájem, kontaktujte mě na mailové adrese info@biorezo.cz, nebo na facebooku.

IMG_20160518_103607

IMG_20160518_103519