Doplňky léčby

V dnešní době je důležité starat se o své zdraví. V prostředí plném toxinů a stresu je těžké své zdraví bránit. Je potřebné myslet na zdravé a vyvážené stravování, pravidelný pohyb a také na odpočinek.

Tohle všechno však v posledních letech nestačí. Důsledkem postupného znečišťování životního prostředí a exploatace zemědělské půdy je snižování obsahu živin ( zejména vitamínů a minerálů) v plodinách. Na proti tomu stoupá obsah pesticidů a jiných škodlivin v potravinách, ale i ovzduší a vodě.

Proto je dnes nezbytné doplňovat stravu o látky, které pomáhají našemu tělu se těchto škodlivin zbavovat a také doplňují potřebné živiny pro správné fungování buněk.

Z různorodé nabídky na trhu mě nejvíc oslovila značka Siberian Health. Je to firma s dlouholetou tradicí a má fabriku s ekologickým provozem. Nabízí širokou paletu léčivých doplňků stravy a blahodárné kosmetiky. Jejich výrobky jsou vysoce účinné díky planě rostoucím bylinám z oblasti Sibiře, Altaje a jezera Bajkal. Navíc neobsahují škodlivé chemikálie a díky používání nanotechnologií při výrobě jsou mimořádně vysoce využitelné organismem. Naproti vysoké kvalitě výrobků stojí jejich velmi přijatelná cena.

SIBERIAN HEALTH VIDEO

Výrobky značky Siberian Health nabízím svým klientům jako vhodný doplněk léčby. Také ráda poradím při výběru produktů, nebo se sestavením kúry. Pokud si chcete produkty této značky objednávat sami, ráda pomohu s registrací.

 

Dalším zajímavým produktem, který si můžete u mě objednat, je laboratorně certifikovaný přístroj SOMAVEDIC. Somavedic dokáže spolehlivě  eliminovat  a  následně  úplně odstranit  nežádoucí vlivy elektrosmogu, geopatogenních, patogenních, psychosomatických zón. Přístroj Somavedic byl sestrojen  po několika  letech  výzkumu  a  zkoušek.  Testován  a   ověřen byl nejenom odborníky z oboru přírodních věd, ale i provozovateli diagnosticko-terapeutických center, pracující s přístroji: TimeWaver, Bicom, Life-System, Inergetics CoRe a dalších. Somavedic neodstraňuje geopatogenní zóny, jako takové, ty jsou již v zemi navždy, díky zásahu do tektonických vrstev země, ale eliminuje negativní vliv na člověka, flóru i faunu. Některé modely také upravují strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody, nejen dle výzkumů Dr. Masaru Emoto. Urychlují vyprchávání chlóru a odstraňují zátěže vody, které často způsobují bolesti v krku a nedostatečný pitný režim. Dle zkušeností uživatelů Somavedicová voda vybuzuje pitný režim, který je velmi důležitý pro správné fungování organismu a dosažení zdraví. A proč potřebujeme Somavedic? Protože:

  • Chronické  a  různé  neurčité  zdravotní  potíže  mohou být způsobené vlivem geopatogenních zón a elektrosmogu
  • Onkologická  onemocnění  jsou z více než 80% zapříčiněna dlouhodobým působením geopatogenních zón a elektrosmogu !
  • Spíte-li  v  geopatogenní  zóně,  Vaše  tělo  nemá  možnost “ dobít “ dostatečné množství energie potřebné pro uchování zdraví
  • Vliv Somavedicu na člověka ( mimo fyzických pocitů ) je měřitelný na každém biorezonančním přístroji. V průměru po měsíci je geopatogenní stres a elektrosmog vyčištěn, tzn. že člověk ( flora i fauna ) díky Somavedicu je mimo vliv těchto nebezpečných záření.

Jako BICOM – terapeutka vám mohu nabídnout měsíční zkušební dobu u všech přístrojů Somavedic se zárukou vrácení peněz. Přístrojem BICOM lze navíc objektivně sledovat blahodárné působení Somavedicu na organismus.

Na stránce www.somavedic.cz najdete veškeré informace, modely a ceník. Se mnou se pak můžete domluvit na vyzkoušení nebo dodání přístroje.