CENÍK SLUŽEB

Zdravotní pojišťovny biorezonanci nehradí, platba je přímá v hotovosti.

Novinka – pojišťovna Revírní bratrská pokladna přispívá 500 Kč na antinikotinový program BICOM.

ZDRAVOTNÍ OBTÍŽE

Vstupní diagnostika a základní terapie 1500,- Kč

Během úvodního sezení v délce cca 1,5 – 2 hodiny zjistíme Vaši anamnézu, provedeme biorezonanční diagnostiku orgánů, zátěží a alergií. Podle potřeby aplikujeme základní terapii, odblokování, podporu vylučovacích orgánů, detoxikaci, případně terapii vztahující se na konkrétní indikaci. Dále nastavíme individuální terapeutický plán, který se skládá z cca 3 – 5 návštěv. Jednotlivá sezení bývají obvykle v odstupu 2-3 týdnů, v závislosti na diagnóze.

Následná terapie (60 minut) 500,- Kč
Následná terapie (30 minut) 300,- Kč

Délka následného ošetření je individuální, většinou trvá kolem 60-90 minut. U malých dětí a zvířat jsou terapeutické doby kratší, často pouze poloviční a celková doba terapie by neměla přesahovat 30 minut.

Příplatek za čip, kapky nebo olejíček s uloženou terapií 100,- Kč

ODVYKÁNÍ KOUŘENÍ

Biorezonanční terapie proti kouření 1200,- Kč

Základní antinikotinová terapie rozšířená o speciální biorezonanční čip, který se ve formě náplasti lepí na tělo a tím znásobuje a prodlužuje celkový efekt biorezonance.

Nadstandardní biorezonanční terapie proti kouření 1500,- Kč

Rozšířená antinikotinová terapie doplněná o další podpůrné biorezonanční programy k odblokování psychické závislosti. V ceně je také zahrnut biorezonanční čip.

V ordinaci je také možnost zakoupit dárkové poukazy na ošetření zdravotních obtíží nebo na odvykání kouření metodou biorezonance.